Znaleziono 5137 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544447

20 860 m2   250,00 PLN/m2
     
5 215 000,00 PLN szczegóły
Gabriela Narutowicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548149

30 m2 2 Pokoje 10 400,00 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
312 000,00 PLN szczegóły
Fabryczna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548217

25,43 m2 1 pokoi 17 695,64 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1905  
450 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na wynajem

Numer oferty : 34964548156

750 m2 10 pokoi 35,87 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2006 Działka 1 600 m2
26 900,00 PLN szczegóły
Klaudyny Potockiej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544777

49,60 m2 2 Pokoje 12 681,45 PLN/m2
Piętro 0 z (6)    
629 000,00 PLN szczegóły
Stary Bór

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548228

2 564 m2   1 793,68 PLN/m2
     
4 599 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536044

104 m2 4 Pokoje 11 442,31 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2017  
1 190 000,00 PLN szczegóły
Mordechaja Anielewicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548035

26,40 m2 1 pokoi 23 674,24 PLN/m2
Piętro 6 z (9) Rok budowy 1970  
625 000,00 PLN szczegóły
Tadeusza Kościuszki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547141

32,10 m2 1 pokoi 12 772,59 PLN/m2
Piętro 3 z (3)    
410 000,00 PLN szczegóły
Graniczna

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964541168

377 m2 15 pokoi 3 445,62 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2022  
1 299 000,00 PLN szczegóły
Kwiatowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547851

44,31 m2 3 Pokoje 19 747,24 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
875 000,00 PLN szczegóły
św. Trójcy

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546184

90,48 m2 3 Pokoje 9 383,29 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1930  
849 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: