Znaleziono 5137 ofert

Sortuj

Michała Grażyńskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964506443

33,66 m2 2 Pokoje 12 982,77 PLN/m2
Piętro 4 z (7)    
437 000,00 PLN szczegóły
Aleje Jerozolimskie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547101

81,10 m2 3 Pokoje 17 755,86 PLN/m2
Piętro 3 z (15) Rok budowy 2000  
1 440 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546970

150 m2 3 Pokoje 8 326,67 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2022 Działka 1 500 m2
1 249 000,00 PLN szczegóły
Bytkowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964536860

58 m2 3 Pokoje 44,83 PLN/m2
Piętro 2 z (5)    
2 600,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548115

219,48 m2 5 pokoi 5 011,85 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1993 Działka 601 m2
1 100 000,00 PLN szczegóły
Przylesie

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536347

99 m2 3 Pokoje 6 757,58 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2000 Działka 500 m2
669 000,00 PLN szczegóły
Gołaśka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964537611

68,40 m2 3 Pokoje 12 500,00 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1980  
855 000,00 PLN szczegóły
Wolności

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964533674

204 m2 5 pokoi 65,00 PLN/m2
Piętro 3 z (5) Rok budowy 2023  
13 260,00 PLN szczegóły
Juliana Ursyna Niemcewicza

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964546792

366,60 m2   11 593,02 PLN/m2
Piętro 1 z (16) Rok budowy 2003  
4 250 000,00 PLN szczegóły
Gdańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964497901

41,01 m2 3 Pokoje 7 047,06 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1950  
289 000,00 PLN szczegóły
Huculska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964532150

180 m2 5 pokoi 39 166,67 PLN/m2
Piętro 6 z (6) Rok budowy 2017  
7 050 000,00 PLN szczegóły
Przemysłowa

Działka (Inwestycyjna) na wynajem

Numer oferty : 34964502679

10 000 m2   1,50 PLN/m2
     
15 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: