Znaleziono 5139 ofert

Sortuj

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546457

2 162 m2   205,00 PLN/m2
     
443 210,00 PLN szczegóły
Grunwaldzka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548033

185 m2 4 Pokoje 3 129,73 PLN/m2
Piętro 1 z (2)    
579 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964506980

11 406 m2   26,30 PLN/m2
     
300 000,00 PLN szczegóły
Biskupińska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546071

77,20 m2 3 Pokoje 36,27 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2001  
2 800,00 PLN szczegóły
Miśnieńska

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964544654

320 m2   9 343,75 PLN/m2
  Rok budowy 2009 Działka 628 m2
2 990 000,00 PLN szczegóły
Zielona

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542480

25,01 m2 1 pokoi 19 792,08 PLN/m2
Piętro 3 z (5)    
495 000,00 PLN szczegóły
Mogilska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544677

58,88 m2 3 Pokoje 23 997,96 PLN/m2
Piętro 8 z (14) Rok budowy 2025  
1 413 000,00 PLN szczegóły
Janusza Meissnera

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546973

38 m2 2 Pokoje 68,42 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2025  
2 600,00 PLN szczegóły
Jana Skrzetuskiego

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544185

2 193 m2   900,00 PLN/m2
     
1 973 700,00 PLN szczegóły
Stary Bór

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964548122

391,61 m2 6 pokoi 11 743,83 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2021 Działka 2 564 m2
4 599 000,00 PLN szczegóły
Traktowa

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964480791

5 003 m2   319,81 PLN/m2
     
1 600 000,00 PLN szczegóły
Wojciecha Bogusławskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544500

63 m2 3 Pokoje 13 095,24 PLN/m2
Piętro 9 z (12)    
825 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: