Znaleziono 5109 ofert

Sortuj

Milionowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964472451

94,23 m2 4 Pokoje 17 191,98 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 2023  
1 620 000,00 PLN szczegóły
Milionowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964491796

93,06 m2 4 Pokoje 16 763,38 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 2023  
1 560 000,00 PLN szczegóły
Brzezińska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964505205

13 900 m2   187,05 PLN/m2
     
2 600 000,00 PLN szczegóły
Bolesława Limanowskiego

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964466464

62,32 m2 3 Pokoje 48,14 PLN/m2
Piętro 0 z (4)    
3 000,00 PLN szczegóły
Kosodrzewiny

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964512854

6 317 m2   190,02 PLN/m2
     
1 200 360,00 PLN szczegóły
Franciszkańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964508718

39,24 m2 1 pokoi 6 345,57 PLN/m2
Piętro 9 z (10) Rok budowy 1962  
249 000,00 PLN szczegóły
Kosodrzewiny

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964519743

6 308 m2   190,29 PLN/m2
     
1 200 360,00 PLN szczegóły
Długa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964512326

63,35 m2 2 Pokoje 5 998,42 PLN/m2
Piętro 0 z (2)    
380 000,00 PLN szczegóły
Macieja Rataja

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964523609

216 m2 8 pokoi 8 097,22 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2001 Działka 2 000 m2
1 749 000,00 PLN szczegóły
Jana Śniechowskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964513495

47,02 m2 2 Pokoje 38,28 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1950  
1 800,00 PLN szczegóły
Szkolna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536633

112 m2 9 pokoi 6 428,57 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1997 Działka 10 884 m2
720 000,00 PLN szczegóły
Płocka

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964507813

220 m2 6 pokoi 5 409,09 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1990 Działka 84 m2
1 190 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: