Znaleziono 5126 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546564

20 695 m2   48,20 PLN/m2
     
997 499,00 PLN szczegóły
Okrzei

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546506

37 m2 2 Pokoje 8 567,57 PLN/m2
  Rok budowy 1950 Działka 775 m2
317 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546615

8 300 m2   30,00 PLN/m2
     
249 000,00 PLN szczegóły
Pogodna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546589

1 093 m2   272,64 PLN/m2
     
298 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546538

60 m2 1 pokoi 2 666,67 PLN/m2
    Działka 3 500 m2
160 000,00 PLN szczegóły
Brzozowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546583

797 m2   349,00 PLN/m2
     
278 153,00 PLN szczegóły
Garncarska

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546530

240 m2 8 pokoi 3 458,33 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 2003 Działka 140 m2
830 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546556

8 200 m2   42,56 PLN/m2
     
349 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546588

1 681 m2   68,41 PLN/m2
     
115 000,00 PLN szczegóły
Okrężna

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964546621

260 m2   4 423,07 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1960  
1 149 999,00 PLN szczegóły
Topolowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546610

1 544 m2   362,52 PLN/m2
     
559 736,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546565

1 996 m2   44,59 PLN/m2
     
89 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: