Znaleziono 5140 ofert

Sortuj

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545334

11 003 m2   77,16 PLN/m2
     
849 000,00 PLN szczegóły
Cisowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545332

72,90 m2 3 Pokoje 8 079,56 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1998  
589 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545330

2 300 m2   66,09 PLN/m2
     
152 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545329

3 200 m2   68,75 PLN/m2
     
220 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545328

9 000 m2   66,11 PLN/m2
     
595 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545274

9 800 m2   5,05 PLN/m2
     
49 500,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545273

3 600 m2   8,06 PLN/m2
     
29 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545272

2 049 m2   117,13 PLN/m2
     
240 000,00 PLN szczegóły
Stroma

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545258

120 m2 3 Pokoje 5 233,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1975 Działka 2 500 m2
628 000,00 PLN szczegóły
Fabryczna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545253

80 m2 2 Pokoje 6 125,00 PLN/m2
    Działka 378 m2
490 000,00 PLN szczegóły
Kasprzyków

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545245

180 m2 6 pokoi 3 327,78 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1985 Działka 432 m2
599 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545244

250 m2 3 Pokoje 1 940,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1963 Działka 25 000 m2
485 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: