Znaleziono 5139 ofert

Sortuj

Giżycka

Działka (Pod zabudowę wielorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545417

970 m2   500,00 PLN/m2
     
485 000,00 PLN szczegóły
Stanisława Kazury

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545416

63 m2 3 Pokoje 12 698,41 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1983  
800 000,00 PLN szczegóły
Na Murawie

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964545413

32 m2 2 Pokoje 14 687,50 PLN/m2
  Rok budowy 1998  
470 000,00 PLN szczegóły
Zaułek

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545412

209 m2 6 pokoi 2 511,96 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1796 Działka 112 m2
525 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545405

4 359 m2   65,04 PLN/m2
     
283 500,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545404

2 500 m2   65,00 PLN/m2
     
162 500,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545403

6 859 m2   55,11 PLN/m2
     
378 000,00 PLN szczegóły
Letnie

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545392

170 m2 5 pokoi 3 229,41 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1920 Działka 900 m2
549 000,00 PLN szczegóły
Kasztanowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545386

189 m2 6 pokoi 6 348,68 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2007 Działka 687 m2
1 199 900,00 PLN szczegóły
Michała Drzymały

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545382

54,40 m2 2 Pokoje 3 474,26 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1900  
189 000,00 PLN szczegóły
Energetyczna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545675

45,45 m2 3 Pokoje 13 619,36 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 1970  
619 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545374

9 900 m2   11,62 PLN/m2
     
115 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: