Znaleziono 5140 ofert

Sortuj

Izerska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546605

2 790 m2   278,85 PLN/m2
     
778 000,00 PLN szczegóły
Nocznickiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546497

51,40 m2 2 Pokoje 6 108,95 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1955  
314 000,00 PLN szczegóły
Storczykowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546518

245 m2 6 pokoi 5 485,71 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2023 Działka 3 000 m2
1 344 000,00 PLN szczegóły
Odrzańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546493

40,14 m2 2 Pokoje 6 103,64 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1890  
245 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546563

847 m2   140,50 PLN/m2
     
119 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546597

3 000 m2   66,33 PLN/m2
     
199 000,00 PLN szczegóły
Dworcowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546547

1 463 m2   50,00 PLN/m2
     
73 150,00 PLN szczegóły
Stefana Czarnieckiego

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546531

187,70 m2 5 pokoi 6 659,56 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2003 Działka 7,25 m2
1 250 000,00 PLN szczegóły
płk. dr. Stanisława Więckowskiego

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964546622

63,10 m2   6 957,21 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1900  
439 000,00 PLN szczegóły
Mickiewicza

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964546620

304,30 m2   2 099,90 PLN/m2
  Rok budowy 2010  
639 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546549

800 m2   158,75 PLN/m2
     
127 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546567

1 229 m2   76,48 PLN/m2
     
94 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: