Znaleziono 5128 ofert

Sortuj

Lawendowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546358

237 m2 5 pokoi 8 012,66 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2024 Działka 1 500 m2
1 899 000,00 PLN szczegóły
Wiarusa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546360

57 m2 2 Pokoje 12 982,46 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2008  
740 000,00 PLN szczegóły
Kosmonautów

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964543916

37,55 m2 2 Pokoje 42,61 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1970  
1 600,00 PLN szczegóły
Ułańska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546073

69,50 m2 3 Pokoje 41,73 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
2 900,00 PLN szczegóły
Łąka Mazurska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964509620

49,33 m2 2 Pokoje 12 102,17 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1930  
597 000,00 PLN szczegóły
Śląska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546362

58 m2 4 Pokoje 23 000,00 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 2019  
1 334 000,00 PLN szczegóły
Zielona

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546422

65,40 m2 2 Pokoje 2 431,19 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1990  
159 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546326

285,90 m2 13 pokoi 2 623,29 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1972 Działka 656 m2
750 000,00 PLN szczegóły
Milionowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546419

66 m2 3 Pokoje 7 409,09 PLN/m2
Piętro 10 z (10) Rok budowy 1987  
489 000,00 PLN szczegóły
Łucka

Lokal komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964544127

150 m2 2 Pokoje 110,00 PLN/m2
Piętro 1 z ()    
16 500,00 PLN szczegóły
Margaretek

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964496643

300 m2 5 pokoi 9 633,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2019 Działka 1 000 m2
2 890 000,00 PLN szczegóły
Traktorowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546420

25,10 m2 1 pokoi 11 832,27 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1970  
296 990,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: