Znaleziono 5142 ofert

Sortuj

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545880

866 m2   113,16 PLN/m2
     
98 000,00 PLN szczegóły
Józefa Wiśmierskiego

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545878

2 825 m2   158,87 PLN/m2
     
448 800,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545873

54,36 m2 3 Pokoje 13 778,51 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2015  
749 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545871

156 m2 4 Pokoje 5 442,31 PLN/m2
  Rok budowy 2012 Działka 556,30 m2
849 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545869

8 019 m2   31,18 PLN/m2
     
250 000,00 PLN szczegóły
Platanowa

Magazyn na sprzedaż

Numer oferty : 34964545867

2 000 m2   445,00 PLN/m2
  Rok budowy 1960 Działka 7 967 m2
890 000,00 PLN szczegóły
Jana Pawła II

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546175

91,70 m2 3 Pokoje 9 160,31 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 2004  
840 000,00 PLN szczegóły
Garczyńskich

Dom (Willa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545862

490 m2 6 pokoi 5 285,71 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1900 Działka 1 540 m2
2 590 000,00 PLN szczegóły

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964545861

280 m2   9 285,71 PLN/m2
  Rok budowy 2022 Działka 8 600 m2
2 600 000,00 PLN szczegóły
Sokola

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545858

59,54 m2 3 Pokoje 9 237,49 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
550 000,00 PLN szczegóły
Leopolda Staffa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964545856

48 m2 3 Pokoje 37,50 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1970  
1 800,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545851

6 300 m2   8,41 PLN/m2
     
53 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: