Znaleziono 5142 ofert

Sortuj

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545850

9 200 m2   250,00 PLN/m2
     
2 300 000,00 PLN szczegóły
Stefana Okrzei

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964545845

50,42 m2 2 Pokoje 95,20 PLN/m2
Piętro 6 z (7) Rok budowy 2019  
4 800,00 PLN szczegóły
Gnieźnieńska

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964545840

70 m2 3 Pokoje 41,43 PLN/m2
Piętro 0 z (1)    
2 900,00 PLN szczegóły
Staromiejska

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964545837

193 m2   6 165,80 PLN/m2
     
1 190 000,00 PLN szczegóły
Grójecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545972

47 m2 2 Pokoje 13 595,74 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1969  
639 000,00 PLN szczegóły
Stanisława Dygata

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545827

62 m2 3 Pokoje 25 806,45 PLN/m2
Piętro 2 z (6) Rok budowy 2015  
1 600 000,00 PLN szczegóły
Marcina Kasprzaka

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964545830

20,35 m2 2 Pokoje 145,00 PLN/m2
Piętro 6 z (10) Rok budowy 2023  
2 950,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545825

4 062 m2   145,25 PLN/m2
     
590 000,00 PLN szczegóły
Zbąszyńska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545821

120 m2 5 pokoi 9 575,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2006 Działka 1 600 m2
1 149 000,00 PLN szczegóły
Freta

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964545824

105 m2 3 Pokoje 57,00 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1638  
6 000,00 PLN szczegóły
Boczna

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545820

8 309 m2   191,96 PLN/m2
     
1 595 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545813

2 700 m2   5,56 PLN/m2
     
15 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: