Znaleziono 5128 ofert

Sortuj

Jagiellońska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540345

150 m2 6 pokoi 7 666,67 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1936 Działka 875 m2
1 150 000,00 PLN szczegóły
Grójecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536785

146,84 m2 5 pokoi 16 957,23 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1926  
2 490 000,00 PLN szczegóły
Legionów

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964486748

682,80 m2   5 492,09 PLN/m2
Piętro 2 z () Rok budowy 1999  
3 750 000,00 PLN szczegóły
Pijarska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538625

203,50 m2 4 Pokoje 31 941,03 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1894  
6 500 000,00 PLN szczegóły
Aleje Tysiąclecia

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545765

2 436 m2   2 322,66 PLN/m2
     
5 658 000,00 PLN szczegóły

Dom (Kamienica) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546353

552,65 m2 30 pokoi 3 257,03 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1995 Działka 331 m2
1 800 000,00 PLN szczegóły
Igańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544732

72 m2 3 Pokoje 10 900,00 PLN/m2
Piętro 6 z (10) Rok budowy 1981  
784 800,00 PLN szczegóły
Sielawy

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546371

60,66 m2 3 Pokoje 13 419,06 PLN/m2
Piętro 2 z (4)    
814 000,00 PLN szczegóły
Sportowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546315

212,68 m2 6 pokoi 2 916,87 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1990 Działka 821 m2
620 360,00 PLN szczegóły
Wspólna

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546374

70 m2 3 Pokoje 5 700,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1970 Działka 400 m2
399 000,00 PLN szczegóły
Orla

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964520347

65,30 m2 2 Pokoje 9 954,06 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2003  
650 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546213

3 000 m2   41,67 PLN/m2
     
125 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: