Znaleziono 5142 ofert

Sortuj

Mostowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546088

67,43 m2 3 Pokoje 96,40 PLN/m2
Piętro 3 z (5)    
6 500,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546243

560 m2 7 pokoi 2 053,57 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1995 Działka 2 253 m2
1 150 000,00 PLN szczegóły
Ignacego Paderewskiego

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964546280

145 m2 7 pokoi 55,00 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1920  
7 975,00 PLN szczegóły
Bokserska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546237

42,40 m2 2 Pokoje 16 745,28 PLN/m2
Piętro 3 z (10) Rok budowy 2015  
710 000,00 PLN szczegóły
Ignacego Paderewskiego

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964546281

310 m2 7 pokoi 54,84 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1920  
17 000,00 PLN szczegóły
Rafała Krajewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546259

34,83 m2 1 pokoi 19 000,00 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1950  
661 770,00 PLN szczegóły
Skierniewicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964532719

46 m2 2 Pokoje 2 804,35 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1884  
129 000,00 PLN szczegóły
Starzyńska

Dom (Piętro domu) na sprzedaż

Numer oferty : 34964509598

165,58 m2 6 pokoi 5 429,40 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1990 Działka 826 m2
899 000,00 PLN szczegóły
Na Stoku

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546288

7 500 m2   13,17 PLN/m2
     
98 800,00 PLN szczegóły
Ks. Biskupa Wincentego Tymienieckiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546266

64,77 m2 1 pokoi 9 248,00 PLN/m2
Piętro 1 z (6)    
599 000,00 PLN szczegóły
Polna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546209

59 m2 3 Pokoje 10 000,00 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1903  
590 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546267

253 m2 8 pokoi 3 537,55 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2009 Działka 988 m2
895 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: