Znaleziono 5142 ofert

Sortuj

Kolska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546202

41,41 m2 2 Pokoje 9 659,50 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1910  
400 000,00 PLN szczegóły
Piastowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546225

71,50 m2 4 Pokoje 4 895,10 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
350 000,00 PLN szczegóły
Miśnieńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536470

69 m2 4 Pokoje 12 971,01 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2024  
895 000,00 PLN szczegóły
Gwiaździsta

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964442557

60 m2 2 Pokoje 85,00 PLN/m2
Piętro 3 z (10) Rok budowy 2000  
5 100,00 PLN szczegóły
Tyniecka

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964545423

41 m2 2 Pokoje 73,17 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1936  
3 000,00 PLN szczegóły
Wspólna

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546235

70 m2 3 Pokoje 5 700,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1970 Działka 400 m2
399 000,00 PLN szczegóły
Zygmunta Modzelewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964499871

68,20 m2 3 Pokoje 12 756,60 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1991  
870 000,00 PLN szczegóły
Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545846

63,26 m2 4 Pokoje 23 998,99 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 2001  
1 518 176,00 PLN szczegóły
Leśnych Skrzatów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536475

66,30 m2 3 Pokoje 13 408,75 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2023  
889 000,00 PLN szczegóły
Gorzowska

Obiekt produkcyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964546240

4 580 m2   1 288,21 PLN/m2
     
5 900 000,00 PLN szczegóły
Bartosza Głowackiego

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544503

266 m2 7 pokoi 7 518,80 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1994 Działka 594 m2
2 000 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964519353

422 m2   556,87 PLN/m2
     
235 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: