Znaleziono 5142 ofert

Sortuj

Działka (Pod zabudowę bliźniaczą) na sprzedaż

Numer oferty : 3395208

1 500 m2   2 333,33 PLN/m2
     
3 500 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546180

71 248 m2   112,28 PLN/m2
     
8 000 000,00 PLN szczegóły
Hetmańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544725

26,01 m2 1 pokoi 15 340,25 PLN/m2
Piętro 1 z (3)    
399 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546212

4 300 m2   23,26 PLN/m2
     
100 000,00 PLN szczegóły
Stefana Czarnieckiego

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544330

5 048 m2   300,00 PLN/m2
     
1 514 400,00 PLN szczegóły
Łukowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546218

320 m2   2 781,25 PLN/m2
    Działka 916 m2
890 000,00 PLN szczegóły
Józefa Sierakowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964531561

86,18 m2 4 Pokoje 29 589,23 PLN/m2
Piętro 5 z (7) Rok budowy 2024  
2 550 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546222

120 m2   1 208,33 PLN/m2
    Działka 1 100 m2
145 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544319

1 678 m2   113,23 PLN/m2
     
190 000,00 PLN szczegóły
im. Generała Józefa Hallera

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544358

46,54 m2 2 Pokoje 14 503,65 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2008  
675 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544324

2 574,33 m2   96,72 PLN/m2
     
249 000,00 PLN szczegóły
Śląska

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964546224

93,20 m2   4 828,33 PLN/m2
     
450 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: