Znaleziono 5142 ofert

Sortuj

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964542850

640 m2 30 pokoi 4 218,75 PLN/m2
Piętro 2 z (2)   Działka 1 424 m2
2 700 000,00 PLN szczegóły
Kozia

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964546120

62,94 m2   23 600,00 PLN/m2
     
1 485 384,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546124

2 500 m2   83,20 PLN/m2
     
208 000,00 PLN szczegóły
Orzeszkowej

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964522962

116 m2 2 Pokoje 5 172,41 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1999 Działka 363 m2
600 000,00 PLN szczegóły
Herbu Janina

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545844

64,37 m2 2 Pokoje 18 486,87 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2021  
1 190 000,00 PLN szczegóły
Rajców

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538933

260 m2 7 pokoi 21 115,38 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1977 Działka 174 m2
5 490 000,00 PLN szczegóły
Fort Wola

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546149

59,75 m2 3 Pokoje 20 904,00 PLN/m2
Piętro 5 z (7) Rok budowy 2019  
1 249 000,00 PLN szczegóły
Lipowa

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964546152

700 m2 8 pokoi 2 285,71 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2005  
1 600 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546158

1 486 m2   89,00 PLN/m2
     
132 254,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964544590

300 m2 7 pokoi 11 111,11 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1910 Działka 2 669 m2
3 333 333,00 PLN szczegóły
Dzielna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546176

51,68 m2 2 Pokoje 25 909,00 PLN/m2
Piętro 1 z (5) Rok budowy 2018  
1 339 000,00 PLN szczegóły
Pańska

Biuro na sprzedaż

Numer oferty : 34964544655

96,48 m2 4 Pokoje 24 046,43 PLN/m2
Piętro 2 z (9) Rok budowy 2010  
2 320 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: