Znaleziono 5142 ofert

Sortuj

Leśna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545989

209,50 m2 9 pokoi 7 159,86 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2002 Działka 569 m2
1 499 990,99 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546012

2 232 m2   133,96 PLN/m2
     
299 000,00 PLN szczegóły
Łąkowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546011

973 m2   217,88 PLN/m2
     
212 000,00 PLN szczegóły
Wiktora Czajewskiego

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546015

2 225 m2   143,37 PLN/m2
     
319 000,00 PLN szczegóły

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546016

7 228 m2   69,04 PLN/m2
     
499 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546013

1 000 m2   95,00 PLN/m2
     
95 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546014

1 102 m2   136,12 PLN/m2
     
150 000,00 PLN szczegóły
Szuflów

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546017

3 926 m2   292,92 PLN/m2
     
1 150 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546018

1 372 m2   127,55 PLN/m2
     
175 000,00 PLN szczegóły
Ogrodowa

Lokal użytkowy na wynajem

Numer oferty : 34964544058

87 m2 6 pokoi 67,82 PLN/m2
Piętro 1 z ()    
5 900,00 PLN szczegóły
Andrzeja Struga

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545918

55,80 m2 2 Pokoje 19 713,26 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2004  
1 100 000,00 PLN szczegóły
Jana Henryka Dąbrowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546024

44 m2 2 Pokoje 9 431,82 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
415 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: