Znaleziono 5135 ofert

Sortuj

Boczna

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545820

8 309 m2   191,96 PLN/m2
     
1 595 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541553

2 229 m2   300,00 PLN/m2
     
668 700,00 PLN szczegóły
Aleje Jerozolimskie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544801

104 m2 4 Pokoje 11 528,85 PLN/m2
Piętro 9 z (9)    
1 199 000,00 PLN szczegóły
św. Anny

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543713

69,29 m2 2 Pokoje 3 247,22 PLN/m2
Piętro 1 z (2)    
225 000,00 PLN szczegóły
Zbąszyńska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545821

120 m2 5 pokoi 9 575,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2006 Działka 1 600 m2
1 149 000,00 PLN szczegóły

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964497462

8 800 m2   29,43 PLN/m2
     
259 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545825

4 062 m2   145,25 PLN/m2
     
590 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964497463

60 m2   2 666,67 PLN/m2
    Działka 1 588 m2
160 000,00 PLN szczegóły
Józefa Wiśmierskiego

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545878

2 825 m2   158,87 PLN/m2
     
448 800,00 PLN szczegóły
Jagiellońska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544938

105,40 m2 5 pokoi 5 208,73 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1955  
549 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545884

1 235 m2   117,41 PLN/m2
     
145 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541935

72,96 m2 3 Pokoje 7 524,67 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1960 Działka 1 853 m2
549 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: