Znaleziono 5130 ofert

Sortuj

Spacerowa

Działka (Pod zabudowę wielorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545719

20 500 m2   219,51 PLN/m2
     
4 500 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545721

99 100 m2   10,04 PLN/m2
     
995 000,00 PLN szczegóły
Fabryczna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545747

91,59 m2 5 pokoi 3 875,97 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1921  
355 000,00 PLN szczegóły
Hugona Kołłątaja

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545723

35,23 m2 2 Pokoje 16 292,93 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2012  
574 000,00 PLN szczegóły
Zacisze

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964545749

174,70 m2 4 Pokoje 24,61 PLN/m2
  Rok budowy 1985  
4 300,00 PLN szczegóły

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964545722

880 m2 11 pokoi 3 407,95 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1980 Działka 12 100 m2
2 999 000,00 PLN szczegóły
Górska

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964544846

226 m2   4 685,84 PLN/m2
    Działka 600 m2
1 059 000,00 PLN szczegóły
Podchorążych

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545728

83 m2 3 Pokoje 8 987,95 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1998  
746 000,00 PLN szczegóły
Klonowa

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545753

1 000 m2   107,00 PLN/m2
     
107 000,00 PLN szczegóły
Źródlana

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545725

37,24 m2 2 Pokoje 13 399,57 PLN/m2
Piętro 0 z (4)    
499 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545766

18 479 m2   34,69 PLN/m2
     
641 000,00 PLN szczegóły
Ochla-św. Huberta

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964545726

244,30 m2 20 pokoi 11 051,99 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2008  
2 700 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: