Znaleziono 5124 ofert

Sortuj

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546457

2 162 m2   205,00 PLN/m2
     
443 210,00 PLN szczegóły

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964546433

85 m2   4 694,12 PLN/m2
     
399 000,00 PLN szczegóły
Rudzka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546431

921 m2   309,45 PLN/m2
     
285 000,00 PLN szczegóły
Długa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546430

2 000 m2   195,00 PLN/m2
     
390 000,00 PLN szczegóły
Kalinowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546427

59 m2 2 Pokoje 8 135,59 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2023 Działka 785 m2
480 000,00 PLN szczegóły
Adama Mickiewicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546425

32,50 m2 2 Pokoje 4 923,08 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1950  
160 000,00 PLN szczegóły
Warszawska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546424

114,31 m2 3 Pokoje 6 989,76 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2023  
799 000,00 PLN szczegóły
Nawrot

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546423

87,62 m2 3 Pokoje 4 496,69 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1910  
394 000,00 PLN szczegóły
Zielona

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546422

65,40 m2 2 Pokoje 2 431,19 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1990  
159 000,00 PLN szczegóły
Traktorowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546420

25,10 m2 1 pokoi 11 832,27 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1970  
296 990,00 PLN szczegóły
Milionowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546419

66 m2 3 Pokoje 7 409,09 PLN/m2
Piętro 10 z (10) Rok budowy 1987  
489 000,00 PLN szczegóły
Biskupa Józefa Hollaka

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546744

165 m2 5 pokoi 7 266,67 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2010 Działka 850 m2
1 199 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: