Znaleziono 5124 ofert

Sortuj

Henrykowska

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546516

190 m2 5 pokoi 5 257,89 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2025 Działka 600 m2
999 000,00 PLN szczegóły
Kolumny

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546515

660 m2 18 pokoi 4 545,45 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1993 Działka 34 757 m2
3 000 000,00 PLN szczegóły
Błękitna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546513

290 m2 6 pokoi 3 093,10 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1998 Działka 3 361 m2
897 000,00 PLN szczegóły
PCK

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546511

750,26 m2 10 pokoi 1 464,83 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1998 Działka 539 m2
1 099 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546509

160 m2 4 Pokoje 3 743,75 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2001 Działka 1 146 m2
599 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546508

220 m2 4 Pokoje 4 045,45 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2007 Działka 2 700 m2
890 000,00 PLN szczegóły
Polna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546507

120 m2 6 pokoi 2 558,33 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1970 Działka 600 m2
307 000,00 PLN szczegóły
Okrzei

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546506

37 m2 2 Pokoje 8 567,57 PLN/m2
  Rok budowy 1950 Działka 775 m2
317 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546504

161,52 m2 4 Pokoje 3 696,14 PLN/m2
  Rok budowy 2025 Działka 1 504 m2
597 000,00 PLN szczegóły
Wolności

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546499

43,50 m2 2 Pokoje 8 712,64 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1971  
379 000,00 PLN szczegóły
Nocznickiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546497

51,40 m2 2 Pokoje 6 108,95 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1955  
314 000,00 PLN szczegóły
Tadeusza Kościuszki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546496

100,50 m2 3 Pokoje 4 975,11 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1903  
499 999,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: