Znaleziono 5130 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545691

140,56 m2   11 098,46 PLN/m2
     
1 560 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545714

1 561 m2   76,87 PLN/m2
     
120 000,00 PLN szczegóły

Dom (Bliźniak) na wynajem

Numer oferty : 34964449156

246,47 m2 6 pokoi 77,09 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2006 Działka 800 m2
19 000,00 PLN szczegóły
Powstańców Śląskich

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545699

61,48 m2 3 Pokoje 10 979,18 PLN/m2
Piętro 2 z (9) Rok budowy 1979  
675 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545717

1 454 m2   143,74 PLN/m2
     
209 000,00 PLN szczegóły
Wysoka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543037

58 m2 3 Pokoje 5 603,45 PLN/m2
Piętro 8 z (10) Rok budowy 1978  
325 000,00 PLN szczegóły
Stoczniowców

Działka (Przemysłowa) na wynajem

Numer oferty : 34964545733

2 000 m2   2,50 PLN/m2
     
5 000,00 PLN szczegóły
Stoczniowców

Działka (Przemysłowa) na wynajem

Numer oferty : 34964545734

450 m2   4,44 PLN/m2
     
2 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545701

13 898 m2   298,60 PLN/m2
     
4 150 000,00 PLN szczegóły
Stoczniowców

Działka (Przemysłowa) na wynajem

Numer oferty : 34964545735

3 000 m2   2,33 PLN/m2
     
7 000,00 PLN szczegóły
Kazimierza Wielkiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544191

66,74 m2 2 Pokoje 18 504,64 PLN/m2
Piętro 2 z (6) Rok budowy 2006  
1 235 000,00 PLN szczegóły
Stefana Żeromskiego

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964545730

131,63 m2 10 pokoi 1 899,26 PLN/m2
  Rok budowy 1900  
250 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: