Znaleziono 5124 ofert

Sortuj

Zofii Nałkowskiej

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544535

126,38 m2 4 Pokoje 3 940,50 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1980 Działka 409 m2
498 000,00 PLN szczegóły
Żabiniec

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545650

29,06 m2 1 pokoi 18 926,36 PLN/m2
Piętro 0 z (6) Rok budowy 2013  
550 000,00 PLN szczegóły
Karola Bohdanowicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544163

48,30 m2 2 Pokoje 17 991,72 PLN/m2
Piętro 5 z (10) Rok budowy 2002  
869 000,00 PLN szczegóły
Turystyczna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545661

55,60 m2 3 Pokoje 4 838,13 PLN/m2
Piętro 3 z (10) Rok budowy 1970  
269 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545594

23 089 m2   22,78 PLN/m2
     
526 000,00 PLN szczegóły
Giżycka

Działka (Pod zabudowę wielorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545417

970 m2   500,00 PLN/m2
     
485 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545692

3 921 m2   147,92 PLN/m2
     
580 000,00 PLN szczegóły
Rynek

Obiekt handlowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964545453

330 m2 5 pokoi 378,79 PLN/m2
  Rok budowy 200 Działka 417 m2
125 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545695

2 873 m2   146,19 PLN/m2
     
420 000,00 PLN szczegóły
Chmielna

Obiekt na sprzedaż

Numer oferty : 34964545458

416 m2 9 pokoi 2 644,23 PLN/m2
  Rok budowy 1956 Działka 416 m2
1 100 000,00 PLN szczegóły
Stanisława Augusta

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542839

42 m2 2 Pokoje 15 452,38 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1937  
649 000,00 PLN szczegóły
Adama Mickiewicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545464

47,40 m2 2 Pokoje 12 974,68 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1930  
615 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: