Znaleziono 5120 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546551

4 760 m2   41,39 PLN/m2
     
197 000,00 PLN szczegóły
Kolejowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546550

1 121 m2   69,58 PLN/m2
     
78 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546549

800 m2   158,75 PLN/m2
     
127 000,00 PLN szczegóły
Dworcowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546547

1 463 m2   50,00 PLN/m2
     
73 150,00 PLN szczegóły
Długa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546546

2 000 m2   73,50 PLN/m2
     
147 000,00 PLN szczegóły
Zgierska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546542

4 501 m2   59,99 PLN/m2
     
270 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546538

60 m2 1 pokoi 2 666,67 PLN/m2
    Działka 3 500 m2
160 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546536

247 m2 7 pokoi 3 639,68 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2020 Działka 2 500 m2
899 000,00 PLN szczegóły
Adama Asnyka

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546534

188 m2 3 Pokoje 1 058,51 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 210 m2
199 000,00 PLN szczegóły
Hugo Kołłątaja

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546533

130 m2 6 pokoi 6 838,46 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1980 Działka 542 m2
889 000,00 PLN szczegóły
Plantowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546532

200 m2 4 Pokoje 5 700,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1997 Działka 855 m2
1 140 000,00 PLN szczegóły
Stefana Czarnieckiego

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546531

187,70 m2 5 pokoi 6 659,56 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2003 Działka 7,25 m2
1 250 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: