Znaleziono 5124 ofert

Sortuj

Mikołaja Kopernika

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964544975

489,18 m2 20 pokoi 11 805,47 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2022 Działka 2 580 m2
5 775 000,00 PLN szczegóły
Wiśniowa

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545428

204,80 m2 7 pokoi 7 763,67 PLN/m2
Piętro z (4)   Działka 869 m2
1 590 000,00 PLN szczegóły
Domaniewska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544740

43,80 m2 2 Pokoje 19 635,00 PLN/m2
Piętro 2 z (10) Rok budowy 1975  
860 000,00 PLN szczegóły
Kujawska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964499652

4 026 m2   86,19 PLN/m2
     
347 000,00 PLN szczegóły
Zygmunta Słomińskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543125

182,17 m2 5 pokoi 33 759,68 PLN/m2
  Rok budowy 2000  
6 150 000,00 PLN szczegóły
Rolna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543595

260 m2 11 pokoi 5 346,15 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1890 Działka 1 362 m2
1 390 000,00 PLN szczegóły
Kapuściska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545454

51,50 m2 2 Pokoje 7 126,21 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1960  
367 000,00 PLN szczegóły
Kolejowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545446

93,72 m2 2 Pokoje 7 362,36 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1908  
690 000,00 PLN szczegóły
Jastrzębia

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964533708

140 m2 4 Pokoje 17 071,43 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2021 Działka 2 600 m2
2 390 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545404

2 500 m2   65,00 PLN/m2
     
162 500,00 PLN szczegóły
Adama Asnyka

Obiekt produkcyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964545449

4 717 m2 34 pokoi 423,79 PLN/m2
  Rok budowy 1970 Działka 4 717 m2
1 999 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545405

4 359 m2   65,04 PLN/m2
     
283 500,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: