Znaleziono 5132 ofert

Sortuj

Malinowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540727

151,36 m2 6 pokoi 12 222,52 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2013 Działka 882 m2
1 850 000,00 PLN szczegóły
Podchorążych

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543327

108,60 m2 3 Pokoje 30 000,00 PLN/m2
Piętro 5 z (7) Rok budowy 2004  
3 258 000,00 PLN szczegóły
Warszawska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540281

360 m2 6 pokoi 5 833,33 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1985 Działka 3 000 m2
2 100 000,00 PLN szczegóły
Braterstwa Narodów

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964543332

645 m2 10 pokoi 3 254,26 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1930  
2 099 000,00 PLN szczegóły
Szkolna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543214

652 m2 8 pokoi 11 503,07 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2001 Działka 4 972 m2
7 500 000,00 PLN szczegóły
Rewolucji 1905 r.

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964531100

96 m2 2 Pokoje 6 760,42 PLN/m2
Piętro 3 z (3)    
649 000,00 PLN szczegóły
Polna

Dom (Rezydencja) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543314

537,80 m2 6 pokoi 3 300,48 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2004 Działka 5 411 m2
1 775 000,00 PLN szczegóły
Antoniego Słonimskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542421

39,07 m2 2 Pokoje 15 049,88 PLN/m2
Piętro 5 z () Rok budowy 2023  
587 999,00 PLN szczegóły
Gwiaździsta

Lokal użytkowy na wynajem

Numer oferty : 34964543242

170 m2 5 pokoi 70,00 PLN/m2
Piętro 0 z (12) Rok budowy 2008  
11 900,00 PLN szczegóły
Sitkowskiego

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543351

23 544 m2   212,37 PLN/m2
     
5 000 000,00 PLN szczegóły

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964523312

10 700 m2   20,56 PLN/m2
     
220 000,00 PLN szczegóły
Widawska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543030

63,30 m2 3 Pokoje 13 254,34 PLN/m2
Piętro 3 z (10) Rok budowy 1984  
839 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: