Znaleziono 5124 ofert

Sortuj

Władysława Reymonta

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964542464

154,60 m2   5 815,01 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1995  
899 000,00 PLN szczegóły
Lwowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964542422

78,78 m2 4 Pokoje 145,98 PLN/m2
Piętro 0 z (3)    
11 500,00 PLN szczegóły
Lwowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542443

78,78 m2 4 Pokoje 31 733,94 PLN/m2
Piętro 0 z (4)    
2 500 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542463

2 197 m2   318,62 PLN/m2
     
700 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542472

351 742 m2   40,00 PLN/m2
     
14 069 680,00 PLN szczegóły
Mokra

Dom (Wolnostojący) na wynajem

Numer oferty : 34964542478

280 m2 5 pokoi 35,36 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2014 Działka 2 500 m2
9 900,00 PLN szczegóły
Stefanii Wołynki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541217

68,54 m2 3 Pokoje 13 554,13 PLN/m2
Piętro 1 z (5) Rok budowy 2022  
929 000,00 PLN szczegóły
Kochanowskiego

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542492

2 277 m2   109,79 PLN/m2
     
249 992,00 PLN szczegóły
Zwycięstwa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964540936

32 m2 1 pokoi 68,75 PLN/m2
Piętro 13 z (16) Rok budowy 1983  
2 200,00 PLN szczegóły
Zygmunta Modzelewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542517

66 m2 3 Pokoje 16 590,91 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2001  
1 095 000,00 PLN szczegóły
Jaśminowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542523

43,41 m2 2 Pokoje 6 285,42 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
272 850,00 PLN szczegóły
Górnośląska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964478746

44,29 m2 2 Pokoje 34 319,26 PLN/m2
Piętro 1 z (6) Rok budowy 2022  
1 520 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: