Znaleziono 5124 ofert

Sortuj

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542429

255,16 m2 7 pokoi 4 996,67 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1992 Działka 1 600 m2
899 000,00 PLN szczegóły
Kopciuszka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541411

72,47 m2 3 Pokoje 12 957,09 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2012  
939 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964513014

11 700 m2   158,00 PLN/m2
     
1 850 000,00 PLN szczegóły
Tylna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964541684

47,32 m2 2 Pokoje 46,49 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2016  
2 200,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964519113

5 825 m2   39,31 PLN/m2
     
229 000,00 PLN szczegóły
Stocka

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964541485

161,99 m2   43,21 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1964  
7 000,00 PLN szczegóły

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964513018

20 000 m2   790,00 PLN/m2
     
15 800 000,00 PLN szczegóły
Ekologiczna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542399

45,60 m2 2 Pokoje 18 421,05 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1996  
840 000,00 PLN szczegóły
Janusza Meissnera

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542442

84,70 m2 4 Pokoje 11 794,57 PLN/m2
Piętro 3 z (10) Rok budowy 1984  
999 000,00 PLN szczegóły
11 Listopada

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964542455

107,48 m2 1 pokoi 6 400,00 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 2021  
687 872,00 PLN szczegóły
Zaczarowanej Róży

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542444

566 m2 8 pokoi 6 166,08 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2022 Działka 2 594 m2
3 490 000,00 PLN szczegóły
Rybna

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542012

2 466 m2   1 824,82 PLN/m2
     
4 500 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: