Znaleziono 5122 ofert

Sortuj

Jachowicza

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964539440

1 356 m2   33,92 PLN/m2
Piętro 2 z (2)    
46 000,00 PLN szczegóły
Górne Miasto

Dom (Willa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542149

1 200 m2 14 pokoi 2 625,00 EUR/m2
Piętro z (4) Rok budowy 2010 Działka 4 840 m2
3 150 000,00 EUR szczegóły
Generała Sikorskiego

Lokal użytkowy na wynajem

Numer oferty : 34964539434

450 m2   50,00 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2015  
22 500,00 PLN szczegóły
Pogodna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539452

151 m2 5 pokoi 9 933,77 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2007 Działka 1 339 m2
1 500 000,00 PLN szczegóły
Dobra

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539461

267 m2 6 pokoi 10 074,91 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1989 Działka 822 m2
2 690 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540726

3 081 m2   161,96 PLN/m2
     
499 000,00 PLN szczegóły
Sułkowicka

Lokal użytkowy na wynajem

Numer oferty : 34964542177

120,98 m2 4 Pokoje 82,66 PLN/m2
Piętro 2 z (10) Rok budowy 2009  
10 000,00 PLN szczegóły
Ikara

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531454

500 m2 8 pokoi 14 400,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1936 Działka 1 034 m2
7 200 000,00 PLN szczegóły
Kazimierza Wielkiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964519592

58 m2 2 Pokoje 18 086,21 PLN/m2
Piętro 2 z (5) Rok budowy 2009  
1 049 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964497913

1 700 m2   100,00 PLN/m2
     
170 000,00 PLN szczegóły
Polna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537213

104,60 m2 4 Pokoje 17 112,81 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2020 Działka 797 m2
1 790 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964497915

1 500 m2   100,00 PLN/m2
     
150 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: