Znaleziono 5108 ofert

Sortuj

Jastrzębia

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548219

40,01 m2 2 Pokoje 12 221,94 PLN/m2
  Rok budowy 1932  
489 000,00 PLN szczegóły
Tadeusza Makowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550416

36,47 m2 2 Pokoje 16 918,01 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1965  
617 000,00 PLN szczegóły
Unii Lubelskiej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548267

37,20 m2 1 pokoi 12 876,34 PLN/m2
Piętro 5 z (10) Rok budowy 1996  
479 000,00 PLN szczegóły
Białostocka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548165

33,94 m2 1 pokoi 21 994,70 PLN/m2
Piętro 5 z (5) Rok budowy 2018  
746 500,00 PLN szczegóły
marsz. Józefa Piłsudskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548563

64,70 m2 3 Pokoje 10 340,03 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1955  
669 000,00 PLN szczegóły
Giordana Bruna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548147

29,50 m2 2 Pokoje 23 694,92 PLN/m2
Piętro 0 z (10) Rok budowy 1964  
699 000,00 PLN szczegóły
Gabriela Narutowicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548149

30 m2 2 Pokoje 10 400,00 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
312 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548159

3 977 m2   176,01 PLN/m2
     
700 000,00 PLN szczegóły
Kierska

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548135

5 879 m2   31,98 PLN/m2
     
188 000,00 PLN szczegóły
Rajska

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964548134

141 m2 5 pokoi 5 170,21 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 1 549 m2
729 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548145

8 500 m2   341,18 PLN/m2
     
2 900 000,00 PLN szczegóły
Węgorzewska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548133

330 m2 5 pokoi 5 000,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1986 Działka 5 400 m2
1 650 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: