Znaleziono 5108 ofert

Sortuj

Wilanowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548131

45,11 m2 2 Pokoje 10 640,66 PLN/m2
Piętro 0 z (2)    
480 000,00 PLN szczegóły
Zwycięstwa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548126

32 m2 1 pokoi 46,88 PLN/m2
Piętro 7 z (15) Rok budowy 1980  
1 500,00 PLN szczegóły
Stary Bór

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964548122

391,61 m2 6 pokoi 11 743,83 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2021 Działka 2 564 m2
4 599 000,00 PLN szczegóły
Kard. S. Wyszyńskiego

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964548114

120 m2 8 pokoi 3 208,33 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1955 Działka 397 m2
385 000,00 PLN szczegóły
Aleja Wilanowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548102

71,40 m2 3 Pokoje 19 593,84 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2008  
1 399 000,00 PLN szczegóły
Wysoka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548087

60,62 m2 3 Pokoje 5 757,18 PLN/m2
Piętro 6 z (10) Rok budowy 1978  
349 000,00 PLN szczegóły
Jabłkowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548066

83 m2 4 Pokoje 8 421,69 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2019  
699 000,00 PLN szczegóły
Kręta

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548065

62,60 m2 3 Pokoje 7 827,48 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1989  
490 000,00 PLN szczegóły
Relaksowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548575

140 m2 4 Pokoje 92,86 PLN/m2
Piętro 3 z (3)    
13 000,00 PLN szczegóły
Moniuszki

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964548058

409,41 m2   2 931,05 PLN/m2
    Działka 1 595 m2
1 200 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548056

2 900 m2   82,24 PLN/m2
     
238 500,00 PLN szczegóły
Rybałtów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548117

98,65 m2 4 Pokoje 17 891,54 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1996  
1 765 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: