Znaleziono 5122 ofert

Sortuj

Fabryczna

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964523305

2 500 m2   660,00 PLN/m2
     
1 650 000,00 PLN szczegóły
Jodłowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540179

103,92 m2 4 Pokoje 7 977,29 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2015  
829 000,00 PLN szczegóły
Podmokła

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537720

375 m2 7 pokoi 9 066,67 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2024 Działka 2 500 m2
3 400 000,00 PLN szczegóły
Iwicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539395

207 m2 4 Pokoje 36 473,43 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2023  
7 550 000,00 PLN szczegóły
Zdrojowa

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539261

9 521 m2   314,04 PLN/m2
     
2 990 000,00 PLN szczegóły

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540423

3 416 m2   48,30 PLN/m2
     
165 000,00 PLN szczegóły
Usługowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534157

257 m2 5 pokoi 6 031,13 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2012 Działka 1 384 m2
1 550 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540812

201,96 m2 5 pokoi 22 776,79 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 2023 Działka 3 362,85 m2
4 600 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538408

9 173 m2   139,65 PLN/m2
     
1 281 000,00 PLN szczegóły

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964542091

171,44 m2 5 pokoi 2 858,14 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1996  
490 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540658

831 m2   500,00 PLN/m2
     
415 500,00 PLN szczegóły
Wspólna

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539439

4 034 m2   247,89 PLN/m2
     
999 999,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: