Znaleziono 5108 ofert

Sortuj

Władysława Korotyńskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548764

35,04 m2 2 Pokoje 18 835,62 PLN/m2
Piętro 2 z (4)    
660 000,00 PLN szczegóły
Międzyborska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548261

70 m2 3 Pokoje 9 928,57 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1993  
695 000,00 PLN szczegóły
Konwaliowa

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548250

1 237 m2   360,00 PLN/m2
     
445 320,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548238

1 395 m2   96,77 PLN/m2
     
135 000,00 PLN szczegóły
Stary Bór

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548228

2 564 m2   1 793,68 PLN/m2
     
4 599 000,00 PLN szczegóły
Wiosenna

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548230

14 403 m2   65,00 PLN/m2
     
936 195,00 PLN szczegóły
Zacisze

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548221

123 m2 4 Pokoje 8 926,83 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2024 Działka 1 017 m2
1 098 000,00 PLN szczegóły
Kpt. Stefana Pogonowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548614

39,16 m2 1 pokoi 7 533,20 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
295 000,00 PLN szczegóły
Żabia

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548207

99,38 m2 4 Pokoje 8 838,40 PLN/m2
Piętro 6 z (10) Rok budowy 1980  
878 360,00 PLN szczegóły
Kępna

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964548285

54 m2 2 Pokoje 111,11 PLN/m2
Piętro 1 z () Rok budowy 1897  
6 000,00 PLN szczegóły
Grunwaldzka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548194

58,40 m2 2 Pokoje 9 280,82 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2011  
542 000,00 PLN szczegóły
Hetmańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548193

26,88 m2 2 Pokoje 15 959,82 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1930  
429 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: