Znaleziono 5118 ofert

Sortuj

Dębowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964541956

286,92 m2 6 pokoi 3 830,34 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2018 Działka 710 m2
1 099 000,00 PLN szczegóły
abp. Józefa Teodorowicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541948

56,20 m2 2 Pokoje 17 793,59 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2015  
1 000 000,00 PLN szczegóły
Uniejowska

Lokal komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964538810

100 m2 3 Pokoje 4 200,00 PLN/m2
    Działka 504 m2
420 000,00 PLN szczegóły
św. Wincentego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964541951

81 m2 3 Pokoje 55,56 PLN/m2
Piętro 6 z (5)    
4 500,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542014

56,20 m2 2 Pokoje 1 992,88 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1940  
112 000,00 PLN szczegóły
Namysłowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964541442

47,50 m2 2 Pokoje 103,16 PLN/m2
Piętro 3 z (6) Rok budowy 2025  
4 900,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540750

7 881 m2   20,18 PLN/m2
     
159 000,00 PLN szczegóły
Jeziorna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542031

2 032 m2   163,88 PLN/m2
     
333 000,00 PLN szczegóły
Sosnowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541513

405 m2 14 pokoi 4 172,84 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 2019 Działka 700 m2
1 690 000,00 PLN szczegóły
27 Grudnia

Lokal gastronomiczny na wynajem

Numer oferty : 34964540305

60 m2   75,00 PLN/m2
     
4 500,00 PLN szczegóły
Dolna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964535422

2 450 m2   122,04 PLN/m2
     
299 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964503143

21 289 m2   93,01 PLN/m2
     
1 980 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: