Znaleziono 5118 ofert

Sortuj

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541216

201,96 m2 5 pokoi 9 853,44 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 2023 Działka 1 484 m2
1 990 000,00 PLN szczegóły
Boryńska

Lokal medyczny na sprzedaż

Numer oferty : 34964541910

240 m2   4 162,50 PLN/m2
Piętro 1 z ()    
999 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540845

943 m2   156,95 PLN/m2
     
148 000,00 PLN szczegóły
Stawowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541908

832 m2   162,26 PLN/m2
     
135 000,00 PLN szczegóły
Podkomorska

Dom (Willa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540602

320 m2   17 156,25 PLN/m2
    Działka 954 m2
5 490 000,00 PLN szczegóły
Antoniego Kosińskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540803

48,13 m2 2 Pokoje 11 822,15 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1954  
569 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541376

158 m2 4 Pokoje 6 284,81 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2006 Działka 5 540 m2
993 000,00 PLN szczegóły

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541618

91,90 m2 4 Pokoje 9 782,37 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2023 Działka 340 m2
899 000,00 PLN szczegóły
Południowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541946

1 023 m2   102,64 PLN/m2
     
105 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964541922

530 m2 10 pokoi 5 981,13 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2001 Działka 2 400 m2
3 170 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541923

4 900 m2   1 153,06 PLN/m2
     
5 650 000,00 PLN szczegóły
Białych Brzóz

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964541955

93,20 m2 4 Pokoje 10 622,32 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2014 Działka 825 m2
990 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: