Znaleziono 5112 ofert

Sortuj

Miętowa

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964511164

23 170 m2   420,00 PLN/m2
     
9 731 400,00 PLN szczegóły
Jerzego Szablowskiego

Lokal użytkowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964540958

169 m2 11 pokoi 10 000,00 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2003  
1 690 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540960

171 m2 5 pokoi 2 046,78 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2025 Działka 2 667 m2
350 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541147

93,46 m2 3 Pokoje 12 829,02 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2009 Działka 378 m2
1 199 000,00 PLN szczegóły
Czerniakowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540751

57,20 m2 3 Pokoje 16 503,50 PLN/m2
Piętro 4 z (10) Rok budowy 1975  
944 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531527

18 647 m2   180,00 PLN/m2
     
3 356 460,00 PLN szczegóły
Żegańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964534896

78,58 m2 5 pokoi 13 998,46 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1  
1 099 999,00 PLN szczegóły
Trojany

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540712

10 262 m2   249,00 PLN/m2
     
2 555 238,00 PLN szczegóły
Stuletnia

Dom (Segment skrajny) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537084

144 m2 5 pokoi 12 048,61 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2009 Działka 596 m2
1 735 000,00 PLN szczegóły
Rokietnicka

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541009

110 m2 4 Pokoje 8 636,36 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2022 Działka 450 m2
950 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541115

500 m2   640,00 PLN/m2
     
320 000,00 PLN szczegóły
Rokietnicka

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541010

110 m2 4 Pokoje 8 636,36 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2022 Działka 450 m2
950 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: