Znaleziono 5110 ofert

Sortuj

Moździerzy

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964473170

350 m2 7 pokoi 8 571,43 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1994 Działka 933 m2
3 000 000,00 PLN szczegóły

Dom (Segment skrajny) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538120

86,83 m2 4 Pokoje 9 213,39 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2015 Działka 233 m2
799 999,00 PLN szczegóły
Uznamska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964510441

55,50 m2 2 Pokoje 14 000,00 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2009  
777 000,00 PLN szczegóły
rtm. Witolda Pileckiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539164

52 m2 2 Pokoje 14 384,62 PLN/m2
Piętro 7 z (8) Rok budowy 2003  
748 000,00 PLN szczegóły
Łomnicka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964491763

1 563 m2   735,76 PLN/m2
     
1 150 000,00 PLN szczegóły
Dąbrowska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539093

200 m2 3 Pokoje 1 375,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1970 Działka 3 500 m2
275 000,00 PLN szczegóły
Okulickiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539190

63 m2 3 Pokoje 11 095,24 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2006  
699 000,00 PLN szczegóły
Polanki

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538888

166,85 m2 6 pokoi 32 957,75 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2023 Działka 3 209 m2
5 499 000,00 PLN szczegóły
Aleja Jana Pawła II

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964490595

114 m2 3 Pokoje 16 403,51 PLN/m2
Piętro 13 z (25) Rok budowy 2001  
1 870 000,00 PLN szczegóły
Garncarska

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964537567

862 m2   4 524,36 PLN/m2
     
3 900 000,00 PLN szczegóły
Lekcyjna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539157

61 m2 3 Pokoje 11 918,03 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2008  
727 000,00 PLN szczegóły
ks. Stanisława Staszica

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536675

51,40 m2 2 Pokoje 7 762,65 PLN/m2
Piętro 2 z (10)    
399 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: