Znaleziono 5110 ofert

Sortuj

Morzyce

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534710

117 m2 3 Pokoje 9 829,06 PLN/m2
    Działka 7 290 m2
1 150 000,00 PLN szczegóły
Tatarakowa

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964508402

4 210 m2   150,00 PLN/m2
     
631 500,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964534489

238,40 m2 6 pokoi 11 744,97 PLN/m2
  Rok budowy 1920 Działka 36 908 m2
2 800 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964509709

48,60 m2 1 pokoi 10 089,71 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2022  
490 360,00 PLN szczegóły

Obiekt na sprzedaż

Numer oferty : 34964486681

240 m2   16 250,00 PLN/m2
  Rok budowy 200 Działka 13 567 m2
3 900 000,00 PLN szczegóły
Łubinowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964531850

63,60 m2 3 Pokoje 10 047,17 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1980  
639 000,00 PLN szczegóły
Matki Teresy z Kalkuty

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964534846

67,50 m2 2 Pokoje 9 407,41 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1920  
635 000,00 PLN szczegóły
Jana Długosza

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964532856

585 m2   427,35 PLN/m2
     
250 000,00 PLN szczegóły
Kujawska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964534873

47,80 m2 2 Pokoje 9 435,15 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1930  
451 000,00 PLN szczegóły
Zygmunta Wróblewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964507415

48,07 m2 2 Pokoje 8 300,40 PLN/m2
Piętro 0 z (12) Rok budowy 1970  
399 000,00 PLN szczegóły
Aleja Niepodległości

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964535477

61,44 m2 3 Pokoje 7 649,74 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1960  
470 000,00 PLN szczegóły
Stanisława Wyspiańskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964494165

35,11 m2 2 Pokoje 18 513,24 PLN/m2
Piętro 9 z (11) Rok budowy 2022  
650 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: