Znaleziono 5108 ofert

Sortuj

Marcina Kasprzaka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549812

41,94 m2 2 Pokoje 20 982,36 PLN/m2
Piętro 23 z (23) Rok budowy 2022  
880 000,00 PLN szczegóły
Romualda Traugutta

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964549808

21,30 m2 1 pokoi 8 169,01 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 1905  
174 000,00 PLN szczegóły
Józefa Sowińskiego

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549811

652 m2   2 464,41 PLN/m2
     
1 606 795,00 PLN szczegóły
Bokserska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549804

57,38 m2 3 Pokoje 20 895,78 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2022  
1 199 000,00 PLN szczegóły
św. Szczepana

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549803

29,50 m2 1 pokoi 11 352,54 PLN/m2
Piętro 8 z (10) Rok budowy 1970  
334 900,00 PLN szczegóły
Myśliwska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549795

194,20 m2 6 pokoi 4 114,32 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1992 Działka 1 214 m2
799 001,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549788

1 000 m2   1 350,00 PLN/m2
     
1 350 000,00 PLN szczegóły
Górczewska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549948

51,25 m2 3 Pokoje 13 560,98 PLN/m2
Piętro 4 z (10) Rok budowy 1973  
695 000,00 PLN szczegóły
Gnieźnieńska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549787

30 m2 1 pokoi 63,33 PLN/m2
Piętro 2 z (2)    
1 900,00 PLN szczegóły
Falista

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549785

246,04 m2   3 983,09 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 1 082 m2
980 000,00 PLN szczegóły
Gnieźnieńska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549784

25 m2 1 pokoi 68,00 PLN/m2
Piętro 2 z (4)    
1 700,00 PLN szczegóły
Jasielska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549835

49 m2 3 Pokoje 13 469,39 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2024  
660 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: