Znaleziono 5135 ofert

Sortuj

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545813

2 700 m2   5,56 PLN/m2
     
15 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547293

4 900 m2   5,31 PLN/m2
     
26 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548056

2 900 m2   82,24 PLN/m2
     
238 500,00 PLN szczegóły
Daleka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547449

1 800 m2   48,89 PLN/m2
     
88 000,00 PLN szczegóły
Ferdynanda Zarzyckiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547559

49,47 m2 2 Pokoje 8 469,78 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2005  
419 000,00 PLN szczegóły
Ferdynanda Zarzyckiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547583

49,47 m2 2 Pokoje 7 459,07 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2005  
369 000,00 PLN szczegóły
Krańcowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548536

1 024 m2 25 pokoi 1 708,98 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 2000 Działka 7 600 m2
1 750 000,00 PLN szczegóły
Wojskowa

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964504044

51,70 m2 1 pokoi 80,00 PLN/m2
Piętro 1 z (1)    
4 136,00 PLN szczegóły
Szarych Szeregów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548601

52,90 m2 3 Pokoje 8 998,11 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1975  
476 000,00 PLN szczegóły
Wrzosowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964547960

62 m2 3 Pokoje 41,94 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2007  
2 600,00 PLN szczegóły
Radowita

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548720

150 m2 5 pokoi 7 800,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1950 Działka 533 m2
1 170 000,00 PLN szczegóły
Dębina

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547801

48 m2 2 Pokoje 9 770,83 PLN/m2
Piętro 10 z (10) Rok budowy 1980  
469 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: