Znaleziono 5134 ofert

Sortuj

Królewny Śnieżki

Dom (Szeregowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548422

122 m2 6 pokoi 9 008,20 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2000 Działka 210 m2
1 099 000,00 PLN szczegóły

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964548673

100 m2   1 590,00 PLN/m2
  Rok budowy 1970  
159 000,00 PLN szczegóły
Na Skarpie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547360

28,20 m2 1 pokoi 9 858,16 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2016  
278 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548426

8 900 m2   44,38 PLN/m2
     
395 000,00 PLN szczegóły
Piaskowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964507428

102,85 m2 4 Pokoje 7 292,17 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2025 Działka 918 m2
750 000,00 PLN szczegóły
Białostocka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547158

222 m2 4 Pokoje 5 626,13 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 1 700 m2
1 249 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545273

3 600 m2   8,06 PLN/m2
     
29 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545362

4 600 m2   6,96 PLN/m2
     
32 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545724

4 400 m2   4,43 PLN/m2
     
19 500,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545274

9 800 m2   5,05 PLN/m2
     
49 500,00 PLN szczegóły
Na Stoku

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547447

1 300 m2   50,38 PLN/m2
     
65 500,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547446

800 m2   55,63 PLN/m2
     
44 500,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: