Znaleziono 5140 ofert

Sortuj

Moniuszki

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964548058

409,41 m2   2 931,05 PLN/m2
    Działka 1 595 m2
1 200 000,00 PLN szczegóły
Wesoła

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548440

83,40 m2 4 Pokoje 11 378,90 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2020  
949 000,00 PLN szczegóły
Tadeusza Kościuszki

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548461

38 m2 1 pokoi 54,00 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1980  
2 050,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545228

80 m2 2 Pokoje 6 875,00 PLN/m2
    Działka 10 000 m2
550 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548051

1 047 m2   81,18 PLN/m2
     
85 000,00 PLN szczegóły
Kazimierza Promyka

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964529977

700 m2 11 pokoi 3 000,00 PLN/m2
  Rok budowy 1930 Działka 2 605 m2
2 100 000,00 PLN szczegóły
Urszulańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545126

49 m2 2 Pokoje 8 132,65 PLN/m2
Piętro 1 z (3)    
398 500,00 PLN szczegóły
Ludwika Solskiego

Działka (Pod zabudowę wielorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964535238

10 005 m2   177,01 PLN/m2
     
1 771 000,00 PLN szczegóły
Stanisława Worcella

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543819

48,55 m2 2 Pokoje 20 500,00 PLN/m2
Piętro 5 z (6) Rok budowy 2018  
995 275,00 PLN szczegóły
Józefa Wybickiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964532513

56,50 m2 3 Pokoje 10 424,78 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1910  
589 000,00 PLN szczegóły
bp. Piotra Tomickiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548473

17 m2 3 Pokoje 76,47 PLN/m2
Piętro 3 z (7) Rok budowy 2019  
1 300,00 PLN szczegóły
Oświatowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548462

77,10 m2 3 Pokoje 15 940,34 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2005  
1 229 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: