Znaleziono 5140 ofert

Sortuj

Braci Wagów

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964541337

65 m2 3 Pokoje 55,38 PLN/m2
Piętro 3 z (8) Rok budowy 2009  
3 600,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541294

1 475 m2   168,81 PLN/m2
     
249 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541291

1 501 m2   169,89 PLN/m2
     
255 000,00 PLN szczegóły
Powiatowa

Lokal użytkowy na wynajem

Numer oferty : 34964544444

100 m2 4 Pokoje 45,00 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2010  
4 500,00 PLN szczegóły
Wargowska

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541276

40 000 m2   13,00 PLN/m2
     
520 000,00 PLN szczegóły
Macieja Dębskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541290

42 m2 2 Pokoje 14 857,14 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2018  
624 000,00 PLN szczegóły
Żeromskiego

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964541266

100 m2   4 800,00 PLN/m2
    Działka 1 700 m2
480 000,00 PLN szczegóły

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541250

4 999 m2   63,01 PLN/m2
     
315 000,00 PLN szczegóły
Południowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541242

81,47 m2 3 Pokoje 9 942,31 PLN/m2
Piętro 3 z (3)    
810 000,00 PLN szczegóły
Aleja Jana Pawła II

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546336

126 m2 4 Pokoje 63,49 PLN/m2
Piętro 6 z (9)    
8 000,00 PLN szczegóły
Olsztyńska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964541234

51 m2 2 Pokoje 58,82 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2022  
3 000,00 PLN szczegóły
Kierska

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541231

31 182 m2   300,81 PLN/m2
     
9 380 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: