Znaleziono 5139 ofert

Sortuj

Widokowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547794

243 m2 6 pokoi 8 226,34 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2026 Działka 800 m2
1 999 000,00 PLN szczegóły
Ognik

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545452

48,20 m2 3 Pokoje 11 618,26 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1967  
560 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542290

761 m2   1 642,58 PLN/m2
     
1 250 000,00 PLN szczegóły
Pyszniańska

Dom (Segment skrajny) na wynajem

Numer oferty : 34964546230

150 m2 5 pokoi 46,00 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1999 Działka 500 m2
6 900,00 PLN szczegóły
Dopiewska

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546323

5 169 m2   10,86 PLN/m2
     
56 150,00 PLN szczegóły
Przytulna

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547385

1 500 m2   250,00 PLN/m2
     
375 000,00 PLN szczegóły
Wyszogrodzka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548425

37,30 m2 2 Pokoje 11 796,25 PLN/m2
Piętro 1 z (10) Rok budowy 1973  
440 000,00 PLN szczegóły
Walerego Sławka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548445

40 m2 2 Pokoje 70,00 PLN/m2
Piętro 1 z (7) Rok budowy 2023  
2 800,00 PLN szczegóły
Bobrowiecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964531297

69 m2 3 Pokoje 21 594,20 PLN/m2
Piętro 3 z (8) Rok budowy 2008  
1 490 000,00 PLN szczegóły
Aleje Jerozolimskie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548447

45,96 m2 2 Pokoje 22 000,00 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2026  
1 011 120,00 PLN szczegóły
Aleje Jerozolimskie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548455

57,23 m2 3 Pokoje 21 500,00 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2026  
1 230 445,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548450

43 808 m2   16,00 PLN/m2
     
699 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: