Znaleziono 5136 ofert

Sortuj

gen. Jarosława Dąbrowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547882

47,30 m2 3 Pokoje 7 893,45 PLN/m2
Piętro 8 z (11)    
373 360,00 PLN szczegóły
Połaniecka

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547397

150 m2 4 Pokoje 3 933,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1980 Działka 393 m2
590 000,00 PLN szczegóły
Wojska Polskiego

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542545

1 428 m2   630,18 PLN/m2
     
899 900,00 PLN szczegóły
Wrzosowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546378

34 m2 2 Pokoje 14 558,82 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2011  
495 000,00 PLN szczegóły
Aleksandrowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541029

80,90 m2 4 Pokoje 8 887,52 PLN/m2
Piętro 9 z (11) Rok budowy 1976  
719 000,00 PLN szczegóły
Czeremchowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546933

66,91 m2 3 Pokoje 10 745,78 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2016  
719 000,00 PLN szczegóły
Bitwy pod Monte Cassino

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544480

60 m2 3 Pokoje 8 608,33 PLN/m2
Piętro 9 z (11) Rok budowy 1983  
516 500,00 PLN szczegóły
Bitwy pod Monte Cassino

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544483

61 m2 3 Pokoje 8 467,21 PLN/m2
Piętro 9 z (11) Rok budowy 1983  
516 500,00 PLN szczegóły

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547886

115 m2 4 Pokoje 9 556,52 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2020 Działka 450 m2
1 099 000,00 PLN szczegóły

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964546891

300 m2   35,00 PLN/m2
     
10 500,00 PLN szczegóły
Łazienna

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964546769

180,57 m2 1 pokoi 7 171,73 PLN/m2
  Rok budowy 2023  
1 295 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547443

12 766 m2   9,53 PLN/m2
     
121 650,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: