Znaleziono 5126 ofert

Sortuj

Hugo Kołłątaja

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546533

130 m2 6 pokoi 6 838,46 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1980 Działka 542 m2
889 000,00 PLN szczegóły
Słoneczna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546517

251,40 m2 6 pokoi 6 758,15 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2007 Działka 1 170 m2
1 699 000,00 PLN szczegóły
Kolejowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546550

1 121 m2   69,58 PLN/m2
     
78 000,00 PLN szczegóły
Polna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546507

120 m2 6 pokoi 2 558,33 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1970 Działka 600 m2
307 000,00 PLN szczegóły
Stanisława Pigonia

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546561

4 100 m2   48,78 PLN/m2
     
200 000,00 PLN szczegóły
Wisze

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546616

7 149 m2   88,12 PLN/m2
     
630 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546577

1 328 m2   59,49 PLN/m2
     
79 000,00 PLN szczegóły
Kolejowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546568

1 000 m2   259,00 PLN/m2
     
259 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546508

220 m2 4 Pokoje 4 045,45 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2007 Działka 2 700 m2
890 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546536

247 m2 7 pokoi 3 639,68 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2020 Działka 2 500 m2
899 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546578

8 800 m2   18,18 PLN/m2
     
159 984,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546590

11 000 m2   115,00 PLN/m2
     
1 265 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: