Znaleziono 5126 ofert

Sortuj

Kolumny

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546515

660 m2 18 pokoi 4 545,45 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1993 Działka 34 757 m2
3 000 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546570

1 352 m2   184,91 PLN/m2
     
250 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546504

161,52 m2 4 Pokoje 3 696,14 PLN/m2
  Rok budowy 2025 Działka 1 504 m2
597 000,00 PLN szczegóły
Krzeszewska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546559

1 851 m2   99,95 PLN/m2
     
185 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546591

7 600 m2   14,99 PLN/m2
     
113 900,00 PLN szczegóły
Zgierska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546542

4 501 m2   59,99 PLN/m2
     
270 000,00 PLN szczegóły
Na Skałce

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546601

1 600 m2   236,88 PLN/m2
     
379 000,00 PLN szczegóły
Skalna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546528

1 110 m2 3 Pokoje 1 081,08 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1991 Działka 1 500 m2
1 200 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546618

0,30 m2   500 000,00 PLN/m2
     
150 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546619

0,30 m2   500 000,00 PLN/m2
     
150 000,00 PLN szczegóły
Rzeczna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546520

180 m2 6 pokoi 5 833,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1952 Działka 659 m2
1 050 000,00 PLN szczegóły
Rzeczna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546523

180 m2 6 pokoi 8 888,89 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1952 Działka 1 800 m2
1 600 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: