Znaleziono 5140 ofert

Sortuj

Edwarda Abramowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546484

78,91 m2 4 Pokoje 7 971,11 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1903  
629 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546459

1 355 m2   205,00 PLN/m2
     
277 775,00 PLN szczegóły
Garbary

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540795

43,38 m2 2 Pokoje 18 994,93 PLN/m2
Piętro 2 z (2)    
824 000,00 PLN szczegóły
Rubież

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546472

56 m2 3 Pokoje 12 482,14 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2025  
699 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546579

1 091 m2   201,65 PLN/m2
     
220 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546600

1 084 m2   207,56 PLN/m2
     
225 000,00 PLN szczegóły
Wilcza

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546596

787 m2   252,86 PLN/m2
     
199 000,00 PLN szczegóły

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546604

16 043 m2   175,65 PLN/m2
     
2 818 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546612

3 003 m2   42,96 PLN/m2
     
129 000,00 PLN szczegóły
Leśna

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546562

7 401 m2   107,96 PLN/m2
     
799 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546585

3 191 m2   84,30 PLN/m2
     
269 000,00 PLN szczegóły
Smukalska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546566

1 812 m2   258,83 PLN/m2
     
469 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: