Znaleziono 5139 ofert

Sortuj

Za Skłonem

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964507478

173 m2 6 pokoi 11 560,69 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2005  
2 000 000,00 PLN szczegóły
Warszawska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546424

114,31 m2 3 Pokoje 6 989,76 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2023  
799 000,00 PLN szczegóły
Źródlana

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546382

220 m2 5 pokoi 3 860,73 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 1 377 m2
849 360,00 PLN szczegóły
Adama Mickiewicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546425

32,50 m2 2 Pokoje 4 923,08 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1950  
160 000,00 PLN szczegóły
Daniłowiczowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964545868

35,46 m2 2 Pokoje 93,06 PLN/m2
Piętro 4 z (11) Rok budowy 1963  
3 300,00 PLN szczegóły
Długa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546430

2 000 m2   195,00 PLN/m2
     
390 000,00 PLN szczegóły
Polanka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543389

1 021 m2   410,00 PLN/m2
     
418 610,00 PLN szczegóły
Ruczaj

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546448

413 m2 7 pokoi 13 075,06 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2015 Działka 1 673 m2
5 400 000,00 PLN szczegóły
Fordońska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546463

40,78 m2 2 Pokoje 11 255,52 PLN/m2
Piętro 6 z (7) Rok budowy 2025  
459 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542680

240 m2 16 pokoi 2 000,00 PLN/m2
Piętro 5 z (5)    
480 000,00 PLN szczegóły
Ludwika Solskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546485

35,44 m2 2 Pokoje 8 380,36 PLN/m2
Piętro 6 z (10) Rok budowy 1970  
297 000,00 PLN szczegóły
Marszałka Józefa Piłsudskiego

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545026

111,50 m2 5 pokoi 13 408,07 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1936 Działka 1 117 m2
1 495 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: