Znaleziono 5142 ofert

Sortuj

Aleja Prymasa Tysiąclecia

Obiekt na wynajem

Numer oferty : 34964536897

470 m2   57,45 PLN/m2
     
27 000,00 PLN szczegóły
Pod Homolami

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964546048

492 m2   11 382,11 PLN/m2
Piętro 3 z () Rok budowy 2025  
5 600 000,00 PLN szczegóły
Adama Mickiewicza

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964532500

96,85 m2 4 Pokoje 71,24 PLN/m2
Piętro 0 z (6) Rok budowy 2021  
6 900,00 PLN szczegóły
Augusta Cieszkowskiego

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964545700

170 m2 9 pokoi 40,59 PLN/m2
Piętro 2 z (2)    
6 900,00 PLN szczegóły
Kolumny

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546095

950 m2   294,74 PLN/m2
     
280 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546055

1 036 m2   240,35 PLN/m2
     
249 000,00 PLN szczegóły
Kozienicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546057

57,13 m2 3 Pokoje 5 862,07 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1971  
334 900,00 PLN szczegóły
Emilii Plater

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546058

38 m2 1 pokoi 23 407,89 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 1958  
889 500,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546093

18 923 m2   5,76 PLN/m2
     
109 000,00 PLN szczegóły
Lipowa

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964539593

247,10 m2 10 pokoi 3 767,71 PLN/m2
Piętro 1 z ()   Działka 1 847 m2
931 000,00 PLN szczegóły
Kombatantów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544904

49,50 m2 2 Pokoje 5 232,32 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
259 000,00 PLN szczegóły
Klaudyny

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538572

54,70 m2 3 Pokoje 11 864,72 PLN/m2
Piętro 9 z (15) Rok budowy 1976  
649 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: